V košíku máte zboží za: 0,-
Dveřní hliníková klika Komas 26105
Dveřní hliníkové kování - štít Al. OK/90 KOMAS 26084 (Výprodej 10ks)
Háček závěsný na koupelnový radiátor CHROM, sada 4ks, ESO
Bezpečnostní vložka ABUS Zoll1000gc, 3.BT, všechny rozměry.
Poštovní schránka - Modena nerez
Bezpečnostní cylindrická vložka Multlock Inegrátor 3.BT 5.klíčů (Výprodej skladu)
Produky dle výrobce

* * * Z důvodu čerpání dovolené NEEXPEDUJEME zboží z eshopu do 30.7.2021 ! !

* Stále probíhají velké výprodeje skladových zásob - záložka VÝPRODEJ ! *

Provádíme tyto práce a služby

Naše firma se zabývá komplexním zabezpečením bytů, domů, objektů, firem a to jak mechanickým, tak i elektronickým. Poskytujeme komplexní služby v oblasti zabezpečení. Provádíme prodej, montáže a servis veškerého nabízeného zboží. Provozujeme eshop s komplexním zbožím z oblasti zabezpečení a půjčovnu čistících strojů na koberce značek KÄRCHER, VÖRWERK v Olomouci.

Mezi náš sortiment patří - Bezpečnostní protipožární dveře SHERLOCK, ocelové a bezpečnostní zárubně, trezorové dveře, trezory a sejfy – nábytkové, stěnové, vhozové, skříně na zbraně, mříže, bezpečnostní a thermo fólie, uzamykací a klíčové systémy generálního, nebo hlavního klíče - FAB, EVVA, GUARD, MULTLOCK, GeGe, ABUS, bezpečnostní zámky, zámky visací – zadlabací- přídavné, bezpečnostní kování a interiérové - HOPPE, ROSTEX, AXA, COBRA, MP Kování, cylindrické vložky, poštovní schránky, příruční pokladny, bezdrátové EZS a zvonky, kamery, dveřní video systémy, dveřní zavírače - BRANO, MAB, CISA, ABLOY, GEZE, DORMA, FAB, GEGE, těsnění oken a dveří, dveřní kartáče, bezpečnostní zavazadla a kufry, detektory, verifikátory a počítačky bankovek, čalounění dveří, žaluzie, výroba všech typů klíčů a autoklíčů.

Zajišťujeme zámečnickou otevírací službu - otevírání zámků v nouzi a zámečnický servis otevírání bytů * otevírání automobilů otevírání trezorů.

 

 

Zabouchly se vám dveře? Ztratili jste klíče?
Potřebujete namontovat nebo opravit zámek?
Chcete zabezpečit?

602 708 320 a 602 841 721
! ! ! ZAVOLEJTE NÁM ! ! !

sluzby

 

webdesign Studio R3D